הדפסה על כוסות הפך להיות הטרנד החם של השנים האחרונות עם מגוון אפשרויות בלתי מוגבל.

הדפסה על כוסות מהווה למעשה טכניקה אשר מעניקה אפשרות הדפסה של מגוון רחב של הדפסים ותמונות על גבי כוסות מסוגים שונים. תהליך ההדפסה על כוסות מתבצע למעשה בעזרת מכונה מיוחדת אשר מדפיסה מגוון רחב של סוגים שונים ומגוונים של עיצובים והדפסות על גבי כוסות. לדוגמא הדפסים של קבוצות ספורט, הדפסים של לוגו מקום העבודה, הדפסים רומנטיים, הדפסים למתנות, הדפסים לאירועים וכן הלאה.

חשוב לציין כי כדי לקבל הדפס על ספלים או כוסות עם תמונה או לוגו בטיב ואיכות גבוהה יש להשתמש בציוד המתקדם ביותר ובחומרים איכותיים יחד עם חשיבה יצירתית ומקצועיות.

הבאנו לכם כאן מספר דוגמאות לאפשרויות הרבות.

כוסות עם הדפסה
כוס עם הדפס - הדפס על ספל בהקדשה אישית

אורחים אוהבים לקבל מתנות למזכרת מאירועים מרגשים. אם זה חתונה, ברית מילה, בר מצווה או כל אירוע שמח שיהיה.

ניתן לבצע הדפסה על ספלים כמתנה לאורחים באירועים מיוחדים וכן ניתן להזמין כוסות לאירועים עם אריזת מתנה עם סוכריות וצלופן במתנה לסוף שנה לגני הילדים, לכיתה א’, קבלת סידור / חומש ועוד…

ניתן לעצב כוסות עם הדפסה באופן אישי או להזמין ספל מודפס בעיצוב מוכן.

כוסות ממותגות בעיצוב אישי הן כוסות עם לוגו חברה היכולות לבא גם עם הקדשה אישית לצורכי מתנה, או ללא הקדשה לצורכי פרסום ומיתוג העסק ולמגוון מטרות נוספות.

כוסות עם הדפס בעיצוב אישי עשויות להוות מתנה נהדרת מטעם בעלי עסקים לעובדים, דרך מעולה להוקיר להם תודה על ההשקעה הרבה שלהם בעסק.

מתנה אישית לילדי הגן. ספל מפלסטיק עם הדפסה אישית הבנוי במיוחד לילדים השובבים שלנו, עמיד יותר, חזק יותר.

ניתן גם להזמין ספלים מודפסים או כוסות מתנה במארז עם שוקולדים ו/או סוכריות במארז חגיגי עטוף בניר צלופן. לדוגמא : כוסות מעוצבות למתנה, כוסות עם תמונה, כוסות עם הקדשה אישית, כוסות ממותגות, כוסות עם לוגו וכן הלאה.

כוסות עם תמונה לילדי הגן ובתי הספר - מתנה נפלאה לסוף שנה

כוס או ספל עם תמונה של התלמיד הם מתנה מיוחדת שכל ילד ישמח לקבל בייחוד עם הכוס עם שוקולדים, סוכריות וממתקים, במארז חגיגי ועטוף בניר צלופן. הדפסת תמונות על כוסות זו בהחלט מתנה מרגשת.

ספלים מודפסים הוא פתרון מומלץ למסעדות שמאפשר למתג את ספלי הקפה בלוגו המסעדה ובמגוון  סוגי כוסות לבחירה. כמו כן הדפסה על כוס קפה נותנת הרגשה של ייחודיות ללקוח ומחזקת את הקשר למותג.

חסכון ושמירה על איכות הסביבה

חסכון בקניית כוסות חד פעמיות שנזרקות לאחר שימוש קצר ומזהמות את הסביבה.

מגוון רחב של עיצובים

ניתן להשתמש בעיצוב קיים או להזמין עיצוב ייחודי המתאים לדרישות החברה.

מיוצר בישראל

קונים תוצרת ישראל ובכך תומכים בתעשיה המקומית.

שמירה על הגיינה

ניתן להדפיס כוס עם שם העובד ובכך כל עובד משתמש בכוס שלו באופן קבוע.

צבע עשיר ומלא

הדפסה על כוסות באיכות וברזולוציה הגבוהות ביותר, צבע מלא ועשיר ללא כל מגבלה עיצובית.

לבירורים והזמנות :

נגישות

מידות של תמונות קנבאס