הפכו את הסלון למהמם 

אחד הדברים המרתקים ביותר שניתן לעשות באמצעות הדפסת תמונות על קנבס, מלבד האפשרות בה ניתן לשמור תמונה דיגיטלית בצורה פיזית ואיכותית וכמו כן גם ליצור מצילום משפחתי רגיל – יצירות אמנות על קנבס עוצר נשימה.

באמצעות תוכנות העריכה השונות ניתן לבצע מגוון רחב של עיצובים שונים בהתאם להעדפות האישיות שלכם. ניתן לומר באופן חד משמעי כי הדפסה על קנבס הפכה טרנד לוהט במהלך השנים האחרונות ברחבי העולם ואף ניתן לומר כי, מדובר בפריט אשר עשוי להוות מתנה נהדרת לאדם קרוב. במאמר הבא ריכזנו עבורכם מספר רעיונות יצירתיים לביצוע הדפסה על קנבס.

קולאז' תמונות משפחתי בעיצוב כייפי וצעיר
קולאז' תמונות משפחתי בעיצוב כייפי וצעיר

רעיונות מקוריים להדפסה על קנבס

כאמור, באמצעות הקדמה הטכנולוגית ומגוון תוכנות העיצוב השונות, בימים אלו ניתן לעצב כמעט הכל על פי הדרישות והבקשות האישיות שלכם, הנה כמה רעיונות מקוריים שתוכלו לבצע להדפסה על קנבס.

יצירת קולאז' תמונות על קנבס

קולאז’ תמונות על קנבס הוא בעצם יצירה של שילוב כמה תמונות יחד לתמונה אחד במגוון דרכים.
הדפסת קולאז’ על קנבס הוא דרך נפלאה לשמור את התמונות המיוחדות שלכם, בין אם אלו תמונות מאירועים חגיגיים, תמונות מטיולים או סתם תמונות סלפי שפשוט יצאו לכם מהמם ואתם רוצים להציג אותם בבית. באמצעות הדפסת קולאז’ תמונות תוכלו לעצב את הבית שלכם וגם תוכלו לנצור את כלל הרגעים המשפחתיים שלכם מתוך מגוון חוויות, אירועים ושלל טיולים משפחתיים שבדרך כלל חבויים במכשיר הטלפון ולפעמיים נשכחים.

תוכלו למעשה להדפיס קולאז’ תמונות מתנה משותף אשר יתפרש על גבי קנבס בגודל הרצוי, לעצב את התמונות במגוון רחב של סגנונות ואף להכין ריבועים קטנים על מנת ליצור רצף תמונות על גבי הקירות בחלל הבית שלכם.

לפרטים נוספים ולהזמנת קולאז’ תמונות מהמם על קנבס פנו אלינו בווטסאפ או בטלפון המופיעים למטה ונשמח לרגש אתכם בקולאז מיוחד המתאים בדיוק לכם.

לדוגמאות נוספות של קולאז תמונות על קנבס >

קיר משפחתי טרנדי ומרגש המכיל אוסף תמונות נבחרות של בני המשפחה במגוון גדלים ואפשרויות תלייה וסידור על הקיר.

לפרטים נוספים ולהזמנת תמונות קיר משפחה על קנבס פנו אלינו בווטסאפ או בטלפון המופיעים למטה ונשמח להכין לכם  קיר תמונות מעוצב המתאים בדיוק לכם.

יצירת דיוקן עצמי אומנותי

אפשרות נוספת ומדהימה לא פחות, הינה יצירת דיוקן עצמי ואמנותי, על גבי קנבס דבר העשוי לשדרג את העיצוב הכולל של החדר ולהעניק לו מראה ייחודי בצורה משמעותית.

נוסף על כך, במידה ואדם יקר לכם חוגג אירוע מסוים בזמן הקרוב, הענקת דיוקן אישי על גבי קנבס עשויה להיות מתנה נהדרת עבורו.

הפיכת תמונה לציור שמן

לפני
פורטרט - דיוקן עצמי מתמונה
אחרי

להפוך תמונה לציור קריקטורה

לפני
אחרי

מגוון אפשרויות להדפסה על קנבס במחירים ללא תחרות

מתלבטים? פנו אלינו (גם בוואטסאפ) ונשמח לעזור בכל שאלה

נגישות

מידות של תמונות קנבאס