תודה שעזרת לי לצמוח

רגע אחד לפני אני מגיעים לסוף השנה, ניתן לומר כי זה הזמן האידאלי ביותר להוקיר תודה לצוות המורים והמורות אשר ליוו והשקיעו במהלך כל השנה במתן חינוך לתלמידי הכיתה ותמיד היו שם עבורם.

מורים במדינת ישראל משקיעים במידה רבה בחינוך התלמידים וכמו כן גם בקניית הערכים שלהם, אז נכון שמדובר בעבודה שלהם בסופו של דבר, אך ניתן לומר כי במרבית המקרים הם משקיעים מעבר לזמן הנדרש מהם. אי לכך, במהלך סוף השנה כחלק מהשגרה הישראלית נהוג לרכוש מתנות למורות לסוף שנה.

יש לומר כי ברוב המוחלט של המקרים, ההורים נוהגים לאסוף כסף מכלל ילדי הכיתה וממנים ועד שיהיה אחראי בכל הנוגע לרכישת המתנות עבור המורים והמורות, אך ניתן לומר כי האתגר האמיתי הוא לבצע את הרכישה המתאימה והמרגשת ביותר.

הבאנו לכם כאן מגוון רעיונות למתנות למורות לסוף שנה שכמובן בהחלט יתאימו גם כמתנות לגננות ולסייעות, שמשקיעות בילדינו לא פחות ואולי אף יותר.

רעיונות למתנות סוף שנה לתלמידים ולילדים בגן תמצאו כאן >

מתנות למורות לסוף שנה, מתנות לגננות, מתנות לסייעות

מתנה בעלת ערך סנטימנטלי

אפשר לומר כי אחת הדרכים המרגשות ביותר להענקת מתנות, בין אם זה מתנות למורות לסוף שנה, או מתנות לגננות וסייעות הינה באמצעות הענקת מתנה שימושית אשר הינה גם בעלת ערך סנטימנטלי.

לדוגמא, תוכלו לרכוש אבן בזלת עם הקדשה אישית ובה תמונה משותפת של כלל הכיתה או שעון זכוכית בליווי כיתוב אישי וברכה. כמו כן תוכלו לרכוש ספל אשר מגיע יחד עם הקדשה אישית או הקדשה אישית על תמונת קנבס גדולה ובה מופיעים כל ילדי הכיתה .

מתנה מקורית לגננת

ניתן לומר ללא עוררין כי מתנות אישיות הן המתנות המרגשות והמוצלחות ביותר. נוסף על כך, מתנות מקוריות מאפשרות למורים להבין כי אכן הוקדשה כאן מחשבה רבה ולכן, מומלץ כי תקדישו זמן בעת בחירת המתנה ואולי אף להתייעץ עם שאר ההורים.

ניתן לומר באופן חד משמעי כי אחת הדרכים הטובות היא רכישת מתנה עם הדפסה אישית המגיעה יחד עם ברכה קצרה.

ניתן לומר ללא עוררין כי מתנות אישיות הן המתנות המרגשות והמוצלחות ביותר. נוסף על כך, מתנות מקוריות מאפשרות למורים להבין כי אכן הוקדשה כאן מחשבה רבה ולכן, מומלץ כי תקדישו זמן בעת בחירת המתנה ואולי אף להתייעץ עם שאר ההורים.

מתנה מקורית לגננת
מתנה מקורית לגננת - הקדשה אישית על אבן בזלת בסגנון ציור עפרון

מארז לגננת

ברוב המוחלט של המקרים מספר מילים בודדות עשויות לרגש, מילים כנות המגיעות היישר מעומק הלב שלכם, אפשר להגיד כי הם הרבה מעבר לכל מתנה או חפץ שהוא.

מארז מתנה לגננת - הדפסה על כוס והקדשה אישית
מתנה למורה תמונת קנבס
מתנה למורה תמונת קנבס עם ילדים מהכיתה

תמונת קנבס למזכרת בלתי נשכחת

כאמור, אחת האפשרויות הטובות למתנה למורה היא באמצעות תמונה. תוכלו להשתמש בתמונה המכילה את כלל תלמידי הכיתה או לחילופין תמונה אישית שלכם לצד המורה או כל תמונה אחרת אשר עשויה לשמח אותה. ניתן להוסיף כיתוב על גבי התמונה עם ברכה והקדשה אישית.

אצלנו בטופ סלפי תמצאו מגוון מתנות למורה בהקדשה אישית ובעיצוב המתאים במיוחד בשבילכם.

זה הזמן להודות למורים המסורים שלנו על כל המאמץ והעבודה שהם משקיעים במהלך השנה, כי לתת זה גם לקבל.
אנו מספקים מגוון מתנות למורים, מתנות לגננות ,מתנות לסייעות לסוף שנה ולכל מטרה החל ממוצרים אישיים, ועד מארזים מיוחדים עם ממתקים, פרחים ומוצר עם הקדשה אישית או ברכה. לכל המתנות ניתן להוסיף ברכה המתאימה באופן אישי וכן לעיטוף ואריזה לפי הצורך.

עדיין מתלבטים? צרו קשר (גם בוואטסאפ) ונשמח לסייע לכם בעוד רעיונות למתנה למורה ולהגיע להחלטה הטובה ביותר.

מגוון מתנות למורות לגננות וסייעות לסוף שנה בהדפסה אישית

נגישות

מידות של תמונות קנבאס