קצת עלינו

טופ סלפי הינו עסק משפחתי שהוקם בעת תקופת הקורונה ומתעסק במגוון רחב של שירותים שונים ומגוונים בתחום מתנות בהדפסה אישית והדפסת תמונות על מוצרים, טופ-סלפי מספקת מעטפת מלאה בכל היקף התחום.

בין היתר טופ סלפי הוקמה על מנת לעזור לכם להפוך את התמונות היקרות לכם למתנה אישית מרגשת.

בין מגוון המוצרים והשירותים תוכלו לפגוש בהדפסה על קנבס במגוון גדלים שונים לפי בחירתכם האישית, מתנות מגוונות לאנשים היקרים לכם, חידוש והפקה מחדש של תמונות ישנות, יצירת מוצרים ממותגים כמו ספלים וכן הלאה.

אז אם כבר גיבשתם החלטה והחלטתם על רכישה של תמונות קנבס עבור היקרים לכם, החלטתם לפנק את העובדים, מורים ומורות או לחילופין את ילדי הגן במתנה מיוחדת, זה הזמן לפנות אלינו.

את מגוון המוצרים הרחב שלנו ניתן להזמין באמצעות שליח שיגיע עד לפתח הדלת שלכם, יחד עם אפשרות להזמנה כמותית אשר תבטל את עלויות השילוח.

בית העסק שלנו מורכב בראשו מעדיאל וקרן מיכאלי הלא הם מנהלי העסק ומחלקת השיווק. כמו כן, עדיאל מיכאלי אחראי על מחלקת הגרפיקה והדפוס בעסק. יחד, עדיאל וקרן מיכאלי ישמחו להעניק לכם את המוצר האידיאלי בדיוק כמו שדמיינתם בראשכם.

בטופ סלפי תקבלו בשירות מהיר אדיב, אמין ומקצועי.

נשמח להעניק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר תוך ייעוץ והבנה מעמיקה של הצרכים האישיים של כל אחד ואחת מכם, זאת על מנת שתוכלו לצאת עם מענה מלא על כלל הדרישות האישיות שלכם. אנחנו דוגלים ביצירת עיצוב מותאם ואידיאלי בהתאם לסוג האירוע ובקשת הלקוח.

כאשר אתם פונים לטופ-סלפי אתם יכולים להיות בטוחים כי נעשה כמיטב יכולתנו על מנת להפוך את המתנה שלכם לחוויה מרגשת.

אנו עושים ככל יכולתנו בכדי לספק מוצר איכותי לשביעות רצון לקוחותינו. בכל פניה שאלה או בירור ניתן לפנות אלינו באמצעות הטופס או באמצעות הפרטים הבאים.

טופ סלפי

הנרקיס 27, כפר יונה

טלפון: 050-3271456
דואר אלקטרוני: keren.mic10@gmail.com
נגישות

מידות של תמונות קנבאס